web analytics

Liseliler Belgesel Film çekebilir mi ?

malp_3 Yardımlaşmayı seven 4 arkadaş Mürsel Alp Paşa belgeselinde buluştu. İki aylık yorucu bir çalışma sonucunda ortaya güzel bir eser çıkarttılar.

Onları bu güzel çalışma için yürekten kutluyorum. Çok yakında yine buradan belgeselimizi tanıtan filmimizi gösterime sunacağız. Benim için de çok keyifli geçti. Her şeyden önce bir filmin hangi aşamalardan geçtiğini öğrendik. Kütüphanelerden belgeselimiz için bilgi topladık. Yine bir büyüğümüzün aracılığı ile Karamürsel Tarihine katkıda bulunmuş bu konuda nadide eserler veren Araştırmacı Gazeteci Erdoğan Özdemir ile görüştük. Bizi kırmadı Erdoğan Ağbimiz. Aksine böyle bir çalışma için kolları sıvayan gençlere teşekkür etti. Biz de O’na buradan kendisine teşekkür ediyoruz. O olmasaydı filmimiz büyük oranda eksik kalırdı. Yine belgeselimize konu olan İnce Donanma adlı görüntülere ihtiyacımız oldu. TRT bu konuda 2007 yılında bir Tv programı yapmıştı ancak görüntü ortada yoktu. Allahtan böyle güzel bir programı daha önce kayıt altına almıştık.

mürselalp1Yine İzmit Rotary Kulübünden Kaptan Yavuz Ulugün bize desteğini esirgemedi ve çalışmasının bir örneğini tarafımıza gönderdi. Yine okulumuzdaki bütün öğretmen arkadaşlarımız da çalışmamıza destek verdiler. Onlara buradan teşekkür ediyoruz . Sağolsunlar , varolsunlar. Buradan görüntü yönetmenimiz Semih Kır’a da selamlarımızı göndermeyi unutmayalım. Zira Nikon D90 ile büyük işler başardı. Şimdi heyecanla 17 Mayıs’ı bekliyoruz. Belki Ankara yolu bize açılır birinciliğe bile ulaşabiliriz, kimbilir ! 

 

 

[vsw id=”GhusFc6F6JA” source=”youtube” width=”585″ height=”345″ autoplay=”no”]

About the author: admin

Meslek hayatına devam ediyor. Şu sıralar kitap okumaktan başka bir şey yaptığı yok , Photoshop ve Adobe serisinin programları ile ilgilenmekte ancak anlamıyor.Bilişim dünyasından kopamasa da " bu kadar dijital nereye kadar ağbi ? " diyecek kadar protest bir tavra sahip.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir