web analytics

Duraklama Dönemi Ders Notu

Your browser doesn’t support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hafta sonları yoğun bir şekilde geçiyor. Öğrencilerimize ders notu hazırlıyoruz. Şurada ÖSS sınavına 38 gün gibi bir süre kaldı. Derslerde konu anlatırken ayrıntıya girmemiz yazarken vakit kaybetmemiz gibi nedenlerle bu metinler üzerinden hem konu anlatıyoruz hem de önemli yerlerin altını çiziyoruz. Yalnız çıktı alırken renkli alamıyoruz. Belki de tek can sıkıntısı nokta bu. Dosyamız PDF formatında . Şifresi www.webdetarih.com olacak. İlk ders notumuz İç ve Dış Nedenler olarak kaydedilmişti. Bu son kısma ise isyanlar da eklenmiş oldu. Üzerinde yeni eklemeler yapılacaktır. En iyisi mi biz buna Duraklama Dönemi Ders Notları v2 diyelim.

http://www.divshare.com/download/14177994-5cd

18.yüzyıl Gerileme Dönemi Ders Notlarının bir kısmı eklenmiştir. http://www.divshare.com/download/14210490-93c adresindedir.İslam Öncesi Türk Devletleri, Proto Türkler ile ilgili Ders Notudur.

http://www.divshare.com/download/14236360-4e0

About the author: admin

Meslek hayatına devam ediyor. Şu sıralar kitap okumaktan başka bir şey yaptığı yok , Photoshop ve Adobe serisinin programları ile ilgilenmekte ancak anlamıyor.Bilişim dünyasından kopamasa da " bu kadar dijital nereye kadar ağbi ? " diyecek kadar protest bir tavra sahip.

Related Posts