web analytics

Bir Yerli film denemesi : Okulda Panik

zş

Her şey Nisan ayında başladı. Tübitak projesi için herkes bir çalışmaya imza atmak istiyordu.  Öğrencilerin hepsi dersten sıkılmış, hayatta farklı bir duruş sergileyebilmek için , kendini ifade edebilmek, becerilerini sergileyebilmek için bir üretim faaliyetinin içine girdi.

Mayıs ayında başlayacak olan Bilim fuarına yetişebilmek , gelen konuklara çalışmalarını sergileyebilmek adına okulda kalmaya başladılar. Bunlardan biri de okulumuzun güzel ve yaratıcı öğretmeni Didem Hanımın takım liderliğini yaptığı bir proje oldu. Bir tür yerli Yürüyen Ölüler filmi ortaya çıktı. Senaryosu öğrencilere ait olan bir zombi filmi. Kendisine ve çocuklara buradan teşekkür ediyoruz. Bu arada sormak lazım . Didem Hanım kameranın hangi marka idi ? 

 

 

 

op1

 

[fontpress type=”webfonts” name=”Yanone Kaffeesatz” size=”28px” lh=”25px” color=”#000000″] Yürüyen Ölüler tanıtımının Uyarlanmış hali.[/fontpress]

  

About the author: admin

Meslek hayatına devam ediyor. Şu sıralar kitap okumaktan başka bir şey yaptığı yok , Photoshop ve Adobe serisinin programları ile ilgilenmekte ancak anlamıyor.Bilişim dünyasından kopamasa da " bu kadar dijital nereye kadar ağbi ? " diyecek kadar protest bir tavra sahip.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir