web analytics

Z Kuşağına Kitap Önerileri -1

Sınıflarımızda Tarih derslerimiz artık daha eğlenceli geçiyor diyebilirim. Tam bir geri bildirim alamadım ancak yüzlerdeki memnuniyet ifadelerini görünce doğru yolda olduğumuzu anlayabiliyorum . Son uygulamamız onların okudukları kitabı kamera karşısında anlatmalarını sağlayacağımız bir etkinlik oldu .

zkusagıŞimdilik 3 kişi ile bu işe başladık ancak ilerleyen günlerde hepsi en az üç dakikalık bir konuşma yapabilecekleri kamera çekimlerine girecekler . Bu sayede hiç konuşmayan öğrencim bile bir kitabı tanıtabilecek bir seviyeye gelebilmiş olacak . Öteden beri diyoruz bu çocuklar tam anlamıyla Z Kuşağı . Hepsine kucak dolu sevgiler !  

About the author: admin

Meslek hayatına devam ediyor. Şu sıralar kitap okumaktan başka bir şey yaptığı yok , Photoshop ve Adobe serisinin programları ile ilgilenmekte ancak anlamıyor.Bilişim dünyasından kopamasa da " bu kadar dijital nereye kadar ağbi ? " diyecek kadar protest bir tavra sahip.

Related Posts

2 Comments

  1. Ahmet Can Öğretmenim, çok sıra dışı ve yaratıcı bir çalışma olmuş. Öğrencilerimiz ne kadar gayretli, sıradaki bölümü hayacanla bekliyorum 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir